Opětovná prosba o dodržování čistoty a pořádku v domě a jeho okolí !!!

opětovně vás prosíme o větší ohleduplnost a dodržování čistoty a pořádku v domě.

Očistěte si prosím boty již někde před domem, případně pak dole na rohožkách v čistících zónách, ať se nepořádek nezanáší dále do domu a následně do bytů. Pokud někomu odpadne bahno z bot, tak by si to měl také po sobě uklidit a ne spoléhat na úklid, který přijde za pár dní. V tuto sobotu 27.2 byl uklizen dům a snad ještě ten den nebo pak v neděli to na schodech vypadalo jako kdyby tam projel traktor! Vede to zřejmě do druhého patra, sáhněte si do svědomí každý sám.

Stejně tak pokud někdo, jeho děti nebo pes ušpiní zeď, měl by to po sobě očistit, nedávno jsme malovali atd. Zdi v přízemí jsou vymalovány omyvatelnou barvou, stačí vzít navlhčený čistý hadr a otřít to. V jiných patrech není barva omyvatelná, ale při šetrném způsobu to jde také očistit.

Dnes navíc byl hned vedle vchodových dveří zvenku veliký flek jak tam někdo (zřejmě někdo z domu) nechal vymočit svého psa. To mi prostě hlava nebere. Nedávno byla loužička i ve výtahu. Proboha snad je normální po sobě, svých dětech a nebo psovi uklidit!

Chovejme se prosím všichni ohleduplně, jedná se o společné prostory tak ať to tu máme pěkné a čisté. Jsme lidi, ne zvířata.

Hezký den.                                                                                                                  Výbor SVJ