Oznámení o montáži poštovních schránek

Vážení obyvatelé bytového domu Růže,

v sobotu 26.4.2014 ráno / dopoledne proběhne deinstalace a instalace nových poštovních schránek. Pevně věříme, že práce budou ukončeny co nejdříve v sobotu odpoledne. Velmi se omlouváme za zvýšenou hlučnost a omezení spojené s prací v domě.

Nové klíče od poštovních schránek Vám předáme v neděli 27.4. v podvečer nebo v druhém termínu v pondělí 28.4. v podvečer. Pro individuální předání klíčů od nových schránek prosím kontaktujte.

Při předávání nových klíčů budeme vybírat i zbývající klíče od starých schránek, tak si je prosím připravte.

Předem děkujeme za spolupráci.

Za Výbor SVJ
Jan Kadlec

 

Reklamace strojního čištění garáží

Vážení Vlastníci a Obyvatelé našeho domu,

dne 15.4.2014 probíhalo v našem domě strojní čištění garáží. Opětovně nastala situace z minulého roku, kdy nebyl dodržen časový rozvrh a plánování (minulý rok bylo vše řešeno 10% slevou).

Uklízecí firma měla opět probém s čistícím strojem a musela shánět náhradní stroj,  z tohoto důvodu se úklid zdržel o více jak 12 hodin. Navíc byl úklid proveden nedostatečně a nekvalitně, vše bylo tedy horší než minulý rok.

Celou vzniklou situaci řešíme se Správcem, společností Home Service jako úplnou reklamaci úklidu. O řešení reklamace Vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek.

Velmi se omlouváme za způsobené komplikace.

Přejeme hezký den.

Výbor SVJ
Jan Kadlec

Předání čipů k čipovým dveří a převzetí / vybrání 1 x kusu klíčů od poštovních schránek kvůli demontáži stávajících

Vážení Vlastníci a Obyvatelé našeho domu,

s nadcházející realizací čipového otevírání domovních dveří a montáže nových poštovních schránek si Vás dovolujeme informovat o předání čipů pro Vaší bytovou jednotku + vybrání jednoho kusu klíčů od poštovních schránek, aby byla zajištěna demontáž starých schránek a montáž nových původních.

Předání a převzetí bude probíhat naší návštěvou ve dnech:
Úterý 22.4. od 18.00 hod. do cca 20.00 hod.
Středa 23.4. od 17.30 hod. do cca 19.00 hod.

Pokud Vám termíny nevyhovují je možné se domluvit na individuálním předání.

V tomto případě prosím kontaktovat Jana Kadlece na gsm. 732 784 247

Vaše objednané čipy nad rámec 3 kusů prosím zaplatit v hotovosti při převzetí.
Cena: 144,- Kč / ks.

Po montáži nových schránek Vám předáme stejným způsobem klíče od schránek nových. O termínu předání klíčů budete v předstihu informováni.

Informace o termínu instalace v domě bude vyvěšena na domovní nástěnce.

Předem velmi děkujeme za spolupráci.

Přejeme hezký den.

Za Výbor SVJ
Jan Kadlec

Zatékání na fasádu, venkovní parapety

Přejeme dobrý den,

Velmi prosíme Vlastníky o obhlídku a kontrolu venkovních parapetů – při dešti / po dešti zůstává voda na okapu v místě balkonových dveří. Nejspíše z důvodu špatného spádování. Tím voda nestéká směrem od balkonových dveří na balkón.

Domníváme se, že se začíná i projevovat zatékání na fasádu, v důsledku stání vody, jelikož silikon v místě okap / fasáda začíná odstávat od fasády – netěsní. Tento stejný problém měli i z protějšího domu Konvalinka. Na tuto problematiku nás upozornil pan Kročil, který tuto komplikaci zaznamenal ve svém bytě / balkonu.

Pokud zaznamenáte podobnou závadu,moc prosím reklamujte u pana Dudka a nás jako výbor prosím dejte do kopie emailu. Výbor SVJ by následně pana Dudka také kontaktoval, aby se vše řešilo jako hromadná reklamace.

Předem velmi děkujeme a hlavně děkujeme panu Kročilovi za upozornění na možné závady.

Přejeme hezký den.

Za Výbor SVJ
Jan Kadlec

ippfotodokumentace