Problém s garážovými vraty – nedovírají se vždy správně

 

Po nedávném problému s garážovými vraty, kdy byly vyměněny pružiny se objevil další problém. Při zavírání se ne vždy dovřou správně a někdy zůstanou nedovřené cca metr nad zemí. Vypadá to, že problém je při zavírání – když motor projíždí po vodící kolejnici cca uprostřed, kolejnice se rozvibruje a vrata se přestanou zavírat. Problém nenastane vždy a někdy se vrata bez problémů dovřou. Pokud ne, je potřeba vrata opět dálkovým ovládáním otevřít a zkusit je nechat dovřít znovu.

Prosíme tedy – při příjezdu/odjezdu sledujte, zda se vrata skutečně dovřela a pokud ne, zkuste je otevřít a zavřít znovu. Jinak hrozí, že garáže nebudou zavřené a bude volný přístup do domu.

Problém řešíme, brzy má opět přijet technik od firmy Trido a provést revizi vrat a problém odstranit.

Ondřej Bláha                                                                                                                       výbor SVJ

Kontejnery na konci ulice Bermanova

V průběhu minulého týdne přibyly kontejnery na tříděný odpad na konec ulice Bermanova. Již v minulosti jsme M&K Development uháněli kvůli nedostatečné kapacitě kontejnerů (hlavně sklo a papír se nevešlo) a slíbili se situací něco udělat. Idea ale byla taková, že stávající kontejnery měly být pro naše domy a že vybudují nové umístění pro  nové domy.

K našemu překvapení ale PRUIF po dohodě s Pražskými službami umístil kontejnery tam kde nyní jsou. Umístění se nám nelíbí esteticky, kontejnery nejsou v žádném boxu jako jiné a také jsme přišli o dvě až tři parkovací stání (sice nelegální, ale využívané).

Situaci řešíme s panem místostarostou Vintiškou a s PRUIF a snad se nám podaří umístění kontejnerů změnit.

Ondřej Bláha                                                                                                                       výbor SVJ