Opětovná prosba o dodržování čistoty a pořádku v domě

opětovně vás prosíme o větší ohleduplnost a dodržování čistoty a pořádku v domě.

Očistěte si prosím boty již někde před domem, případně pak dole na rohožkách v čistících zónách, ať se nepořádek nezanáší dále do domu a následně do bytů. Pokud někomu odpadne bahno z bot, tak by si to měl také po sobě uklidit a ne spoléhat na úklid, který přijde za pár dní.

Stejně tak pokud někdo, jeho děti nebo pes ušpiní zeď, měl by to po sobě očistit, nedávno jsme malovali atd. Včera byl veliký flek dole na zdi vedle výtahu, na druhé straně výtahu byla zeď do výšky půl metru lehce postříkaná špínou, zřejmě se někomu oklepal pes. Musel jsem to jít očistit, měl by to očistit hned ten, kdo to způsobil. Zdi v přízemí jsou vymalovány omyvatelnou barvou, stačí vzít navlhčený čistý hadr a otřít to. V jiných patrech není barva omyvatelná, ale při šetrném způsobu to jde také očistit.

Chovejme se prosím všichni ohleduplně, jedná se o společné prostory tak ať to tu máme pěkné a čisté.

Hezký den.                                                                                                                  Výbor SVJ

Příspěvek byl publikován v rubrice Příspěvky a jeho autorem je Ondřej Bláha. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.